✈ 1000 tl üzeri tüm siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO

Fiyatlarımız kargo&kdv dahildir.

Hakkımızda

Bu sayfada özetle geçmişten bugüne ürettiğimiz ürün ve hizmetler hakkında bilgi edineceksiniz.

Geçmişten günümüze biz

1998`de başlayan ruh

Ofis mobilyaları ve ofis koltuk takımları üretimi amacıyla 1998 yılında firmamız ege bölgesinin incisi olan İzmirde “IŞIK BÜRO MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET” olarak kurulmuştur. Markalaşmayı ve kaliteyi ön planda tutan firmamız süreç içerisinde kendi markalarını oluşturmaya özen göstermiştir. Bu markalar sırasıyla “Mobisan, Mertsit ve MN Tasarım” `dır. “IŞIK BÜRO MOBİLYA VE TİCARET” olarak firmamız her geçen gün araştırma-geliştirme ve yeniliği günümüz teknolojisi yardımıyla sipariş alındıktan ve sirapiş teslimine kadar ki olan süreci en iyi şekilde gerçekleştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Firmamız, siz müşterileri için modern ve kaliteli ürünlerini dilediğiniz renkte ve belirlenen boyutlarda satın alınmasını kolaylaştırmak için internetten satış imkanı oluşturmuş olup 2 farklı websitesi üzerinden satış yapmaktadır. Bu websiteleri sırasıyla “mobisan.com.tr” ve “mertsit.com.tr” `dir.

Ofis sektöründe İmkan - Donanım - Üretim

Ofis sektöründe bizi diğerlerinden ayıranlar

Firmamız şimdiye kadar küçük esnaftan birçok kamu kurum ve kuruluşların çalışma alanlarındaki ofis malzemeleri, ofis koltukları, çalışma sandalyesi, ofis koltuğu, büro mobilyası, misafir sandalyesi ihtiyaçlarını karşılamış ve karşılamaya devam etmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışını firmamız kurulduğu ilk günden bu yana en yüksek seviyede tutmayı arzulamıştır. Aynı zamanda firmamız her türlü özel şirket, devlet daireleri, üniversiteler ve hastanelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek imkan ve donanıma fazlasıyla sahiptir. Özetle firmamız ofisinizi işlevsel, ergonomik ve aynı zamanda kaliteli ürünler ile donatır, sunduğu hizmet ve ürünleri kendisi imal edip montajını gerçekleştirir. İzmir kısıkköy de bulunan mağazamız ve oluşturduğumuz 2 adet websitemizle sizler çok daha yakınız.

Prestij

Misyonumuz

Çalışma hayatımızı kolaylaştıran ürünleri üretip müşterilerimize yurt içinde ve dışında yüksek kalite ve hizmet satışa sunarken ülkemizin ve dünyanın en prestijli firmalarından olmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memmuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamız ve kaliteyi temel ilke edinmiş çalışanlarımız ile kaliteyi kontrol etmek değil aynı zamanda kalite üreten bir firma olmaktır.

Kalite Politikamız

Ürünlerimiz fiyat/fayda değerlendirmesinde en iyi yeri yakalaması yetmiyor aynı zamanda kaliteli, güvenilir ve sipariş alımından teslimine kadar ki olan süreci tam zamanlı gerçekleştirmesi önemli bir ol oynamaktadır. Bu nedenle firmamız müşteri istek ve arzularını göz önünde bulundurarak kendisini durmaksınız geliştirip kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı ürün ve hizmeti zamanında karşılamayı temel politikası olarak belirlemiştir.

Yetenekli ekibimiz sizler için burada

Sadettin Bey

Firma Yöneticisi
30 yıla aşkın bir zamana dayanan sektör tecrübemi ülkemiz insanlarının kültürüne ve bütçesine uygun ofis mobilyası ihtiyacını karşılamak için kullanıyorum.

Ayşenur Hanım

Tasarım Direktörü
"Sadık müşteri demek yalnızca sizden sürekli alışverişi yapan değil aynı zamanda, arkadaşlarının ihtiyaçlarını sizden karşılaması için ikna edendir."

Ahmet Bey

Araştırma & Geliştirme
Sizler için en sağlıklı, ergonomik ofis mobilyalarını günün modasına uygun olarak üretmekteyiz.

Oya Hanım

Müşteri Desteği
"Müşterilere o kadar yakın olun ki neye ihtiyaçları olduğunu onlar farketmeden, söyleyebilin."
Gecen hafta izmirdeki mertsit magazasindan ofis masa takimi ve calisma sandalyesi aldik. Urunler guzel. Teşekkürler
Ofis mobilyaları ve bilgisayar sandalyesi satın aldım kesinlikle ürünlerin kalitesi, firmanın ilgisi mükemmeldi 10 üzerinden 10 şiddetle tavsiye ediyorum.

Basında biz

Tüm Türkiyeye Kargo

+1000 tl üzerindeki siparişlerde

Garanti Süresi

12 ay garanti

100% Güvenli Ödeme

EFT / MasterCard / Visa

Güçlü İletişim

Dilediğiniz zaman bize ulaşın

botão whatsapp