Ofis Koltuk Takımı

Ofis koltuk takımı ve ofis oturma grubu modellerimiz krom ve ahşap detaylarla üretip sizlerle İzmir fabrikamızdan kargoluyoruz. Buna ek olarak farklı renklerde ve ölçülerde sipariş vermek için ürünlerin açıklama kısmındaki renk kartelasını ve ölçüleri inceleyebilirsiniz.

Her bütçeye uygun deri veya kumaştan yapılan krom ve ahşap ayak takılabilen ofis koltuk takımı ve ofis oturma grubu modelleri Mobisan Ofis mobilyalarında.
Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Ofis Koltuk Takımına Neden İhtiyacım var?

Ofis çalışma alanınızı ilgi çeken bir görünüme sahip olması için işlevsel ve şık mobilyalarla donatmalısınız. Ofisinize bir ofis koltuk takımı veya ofis oturma grubu eklemek işyerinizi ziyaret müşterileriniz ve çalışanlarınız için son derece önemlidir. Birde bu tercihi şık ve modern çizgiye sahip ofis koltuk takımı modelleriyle yaptığınızda misafirleriniz bulunduğu ortamın atmosferini fazlasıyla hisseder. Ayrıca çalışanlarınız için tercih ettiğiniz mükemmel bir ofis koltuk takımı işyerinizde üretkenliği arttırmaya yardımcı olabilir. Online mağazamızda çalışma alanınızdaki dekorasyonunuza yakışacak ofis kanepe takımlarını bulabilirsiniz. Ofis koltuk takımlarında modern çizgiye sahip deri, suni deri kumaş, ahşap veya metal ayak veya kola sahip üçlü ofis koltuğu, ikili ofis koltuğu veya tekli ofis koltuğu şeklinde üretilmiş ofis koltuk takımı satın alabilirsiniz. Ofis koltuk takımınız istediğiniz konfor sağlaması için geniş rahat ve iyi
tasarlanmış olmalıdır. Modern ve rahat oturma düzeni bir “hoşgeldin” olarak algılanır. çalışanlarınız ve müşterilerinizin rahatını düşünüyorsunuz değil mi? O halde satın almadan hemen önce, birkaç başlıkta incelediğimiz ofis koltuk takımı modellerini inceleyebilirsiniz.

Ofis Koltuk Takımı Modelleri Ne Kadar Sağlam ve Konforlu?

Büro koltuk takımlarının sağlamlık ve konforuna etki eden birçok unsur var bunları 2 başlık altında inceleyelim.

Ofis Koltuklarında Sağlamlık

Ofis koltuk takımı modellerimizin sağlamlığına ve dolayısıyla kalitesine etki eden en önemli unsur iskeletleridir. Dolayısıyla istelet malzemesi ve iskelet dizaynı sağlamlık için çok önemlidir. Ofis kanepelerimizin iskeletinde 1. kalite yonga levha ve gürgen ağacı kullanmaktayız. Modele göre uygun iskelet tasarımı yaparak rijit ve sağlam bir gövde elde ediyoruz. Sağlamlığını ise belirlediğimiz ağırlıkları kanepelerin üzerinde deneyerek iskelete etkilerini gözlemleyip gerekirse tasarımda eksik noktaları geliştiriyoruz.

Ofis Koltuklarında Konfor

Büro oturma gruplarının konforunu belırlerken birkaç önemli nokta mevcuttur. Bunlar sırasıyla:
-Ofis kanepe oturağının yerden yüksekliği
-Ofis kanepe oturağının derinlik mesafesi
-Ofis kanepe sırtının açısı
-Ofis kanepe oturak ve sırtının yumuşaklık hissiyatıdır.

Ofis Koltuğu Takımı Tercih Ederken

Ofis koltuk takımı türleri birden fazladır. Hemen inceleyelim.

Ofis Koltuk Takımlarının Türleri Nelerdir?

Biz oturma grubu modellerimizi üç sınıfa ayırıyoruz. Bunlar sırasıyla modern ofis koltuk takımları, klasik ofis koltuk takımları ve minimalist ofis koltuk takımlarıdır.

Modern Ofis Koltuk Takımı

Modern çizgiye sahip ofis koltuk takımları metal ve krom detaylarla donatılmıştır. Aynı zamanda keskin hatlara sahiptir.

Klasik Ofis Koltuk Takımı

Klasik ofis koltuk takımı modellerimiz genelde ahşap detaylara ve yatsı hatlara sahiptir.

Minimalist Ofis Koltuk Takımı

Minimalist ofis koltuk takımı modellerimizin tasarımı yerden tasarruf ve daha fazla işlevsellik sunma amacına göre üretilir.

Ofis Koltuk Takımını Seçerken..

Ofis kanepelerini seçmeden önce mutlaka ofis koltuk takımlarını yerleştireceğiniz alanı ölçmelisiniz. Bu sayede ürünleri seçerken ofisinize uygun boyutlu ürünleri tercih ettiğinizden emin olursunuz. Büyük ofise sahipseniz büyük koltuk takımlarını, küçük bir ofise sahipseniz minimalist tasarıma sahip koltuk takımlarını tercih edin. Ofisinizde bütünlük sağlamak için ofis koltuk takımlarını takım olarak satın alabilirsiniz.

Müşteri Kendi Ofis Koltuk Takımı Nasıl Oluşturabilir?

Ofis koltuk takımı modellerimiz tekli büro koltuk takımı, ikili büro koltuk takımı ve son olarak üçlü büro koltuk takımı olarak üçe ayrılmaktadır. Müşterimiz talebi doğrultusunda çalışma alanının yettiği ölçüde kendi ofis koltuk takımını kendi oluşturabilir. Dilerse bir adet üçlü, iki adet tekli veya bir adet ikili, iki adet tekli şeklinde satın alabilir. İsterse iki adet üçlü, iki adet ikili ve iki adet tekli şeklindede sipariş verebilir.

Ofis Koltuk Takımları Home & Ofis Kullanımına Uygun Mu?

Ofis koltuk takımları çalışanlarınız için veya müşteri ağırlayacağınız her tür çalışma alanı için uygundur.

Ofis Koltuk Takımlarının Fiyatları neye göre değişiyor?

Büro koltuk takımları firmamızda genelde aynı sünger ve iskelet kalitesinde üretiliyor. Fiyatları değiştiren unsurlar işçilik, üretim süresi, malzeme fiyatları, ulaşım bedelleri ve takımı oluştururken yaptığınız tekli, üçlü ve ikili tercihlerinizdir.

Ofis Koltuğu Takımlarının Temizliğini Nasıl Yaparsınız?

Büro koltuk takımlarının temizliğini mikrofiber toza duyarlı bezlerle günlük yapabilirsiniz. Metal ve ahşap detaya sahip kısımlarını çok az nemlendirdiğiniz bezlerle yapabilirsiniz.

-Ofis Koltuk Takımlarını Nasıl Kargoluyorsunuz?

Ofis koltuk takımlarının gönderimlerini İzmir fabrikamızdan sağlıyoruz. Sizden kargo için ayrı olarak bir ücret almıyoruz. Ürünleri patlak naylonlarla çift kat paketleyerek kamyonla tarafınıza ulaştırıyoruz.