Deri Ofis Koltuk Takımı

Deri ofis koltuk takımı modelleri, ziyaretçiler karşısında iyi bir izlenim bırakmak için kullanabileceğiniz ofis mobilyalarındandır. Deri, ofis mobilyaları için en doğru yüzey kaplama malzemesidir. Deri malzemesi ofis koltuk takımları kaplamakla kalmaz, benzersiz ve şık bir görünüm de kazandırır. Bu nedenle bir ofise sahip olduğunuzda satın alınan ilk mobilyalardandır. Aynı zamanda ziyaretçileriniz için lüks, konforlu ve modern görünen birçok deri ofis koltuk takımı modellerini websitemizde inceleyebilirsiniz. Deri ofis koltuk takımları yalnızca ofislerde kullanmak için tasarlanmadı aynı zamanda müşterilerinizin ilk olarak giriş yaptığı resepsiyon bölümünde de kullanmak için tasarlanmıştır. Şık bir deri ofis koltuk takımı modeli seçerek resepsiyonunuzun davetkar hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Sadece davetkar hale getirmekle kalmazsınız, aynı zamanda müşterinizin firmanız hakkında iyi bir izlenim elde etmesini sağlarsınız.

Ofis alanınızın rahat ve saygın bir hale getirmek doğru deri ofis koltuk takımını tercih etmekten geçer. Deri ofis koltuk takımları güzel görünümleri sayesinde otel lobilerinde, resepsiyonlarda, bekleme odalarında, danışmada ve daha birçok alanda kullanılmaktadırlar. Ziyaretçileri çok olan kullanıcılar koyu renkli derilerden üretilen ofis koltuk takımlarını tercih etme eğilimindeler. Bu koyu renkler antrasit deri, siyah deri ve kahverengi deridir.

Deri Ofis Koltuk Takımı Fiyatı

Ofis koltuk takımları oluşturan temel malzemerin başında iskelet, sünger ve deri gelir. Bu nedenle deri, kalitesinden ötürü fiyata direk etki eder.
Deri ofis koltuk takımları üretilirken suni deri ve gerçek deri kullanılır. Gerçek derilerden üretilen ofis koltuk takımlarıyla suni deriden üretilen ofis koltuk takımı fiyatları asla aynı olmaz. Gerçek deriden üretilen ofis koltuk takımları suni deriden üretilenlere göre daha pahalıdır. Gerçek deri nefes alır ve kırılma yapmaz, zamanla kullandıkça üzerinde izler oluşur fakat bu kullanıma engel değildir. Suni deriye göre 5-10 sene daha fazla kullanım ömrüne sahiptirler. Suni deriler birçok kalitede bulunur. İçlerinde sıcaklıktan ve nemde direk etkilenip yıpranan kaliteleri mevcuttur. Fakat kaliteli olan suni derilerde, gerçek deriler kadar kalitelidir.

Deri Ofis Koltuk Takımı Satın Almanın Avantajları

Ofis koltuk takımlarını deri tercih etmeniz birçok avantajı bulunur. Bu avantajlar sırasıyla şu şekildedir.

Deri Solma Yapmaz

Bir kimyasal veya sıcak bir cisim temas etmediğin sürece deri yapısını korur. Kumaş kaplı olanlar kullanıldıkça deforme yapabilir ve yıpranmış bir görünüm yaratır. Fakat deri yapısındaki özelliklerle birlikte kullandıkça kaplandığı tasarımın esneyerek şeklini alır ve yumuşar. Deri, boyayı emer bu nedenle bakımı kolaydır ve solmaz.

Deri Hava Geçirir

Nefes alan deri sıcağı ve soğuğu hızlı bir şekilde yayar ve kullanıcının konforunu arttırır. Nemi emerek sizi yapış yapış olmaktan korur.

Deri Sonsuzdur

Geçmişten günümüze yıllardır mobilya kaplama malzemesi olarak kullanılmıştır ve kullanılacaktır da. Zengin renk seçenekleri ve dayanıklı yapısı deriyi en çok tercih edilen kaplama ürünü olarak belirledi.

Kaliteli Deri Sağlıklıdır

Her malzemenin farklı kaliteleri olduğu gibi derinin de birçok kalitesi var. İyi kaliteye sahip bir deri toz ve alerjen tutmaz, böceklerin çoğalabileceği bir yapıya sahip değildir. Bu sepeble deriyi temizlemek kolaydır.

Deri Temizliği

Asla alkollü veya herhangi bir kimyasal içeren temizlik malzemesi kullanmayın. Nemli bir bez veya toz toplayıcı bezler ile temizleyin.

Deri Ofis Koltuk Takımları Terletir Mi?

Deri terletme yapmaz fakat cildiniz nemliyken ve terliyken kullandığınızda rahatsız olabilirsiniz. Deri bekleme koltukları klimalı ortamda kullanıldığında bir sorun oluşturmaz. Fakat terli ve nemli cildiniz ile deri temas ettiğinde rahatsız edici yapışkan hissi veren bir durum oluşur. Bunun önüne geçmek için deriye temas etmeyecek şekilde uzun giysiler giyin veya kanepe üzerine örtü serin.

Ofis koltuk takımlarını derinlemesine incelemek için ofis koltuk takımı kategorimize giriş yapın.

Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Gösterilen sonuç sayısı: 11