Döner Sandalye Mekanizması

345,68 KDV dahil

1000₺ üzeri siparişlerde tüm Türkiye`ye ücretsiz gönderim

  • Kaliteli malzemelerden üretilen ürünler
  • Sipariş teslimine kadar olan süreci birlikte takip ediyoruz
Güvenli Ödeme

Ofis koltuklarının ergonomi seviyesini ve fiyatını belirleyen unsurların başında mekanizmalar gelir. 2,7mm çelik sacdan preslenerek üretilirler. Sırt ve oturağı tek parça olan döner sandalye modelleri için uygundur. Döner sandalye mekanizması, bilgisayar koltuğu ve çalışma koltuğu modellerinde kullanabileceğiniz tek kollu tilt mekanizmadır.

15x25cm delik ölçülerine uygun döner sandalye modellerine montajlanabilir. Ayrıca 95 kilograma varan taşıma kapasitesine sahiptir.

Tek Kollu Mekanizma Özellikleri

  1. Döner sandalyenizin yüksekliğini ayarlamak için mekanizma koluna bası ve istediğiniz seviyede bırakın.
  2. Döner sandalyenizin sırt kısmını dik konum sabitlemek için mekanizma üzerindeki kolu avuç içinizle içeri doğru(sola doğru) itin.
  3. Mekanizma kolunu sağa doğru çektiğinizde salıncak fonksiyonu aktif olur ve döner sandalyenizin gövdesi yaylanmaya başlar, sırt kısmını istediğiniz derecede sabitleyemezsiniz. Sabitlemek isterseniz çift kollu mekanizma satın alabilirsiniz.url
  4. Mekanizma üzerindeki yuvarlak cismi “+” ve “-” yönlere çevirerek sırt kısmının yaylanma zorluğunu kilonuza göre ayarlayabilirsiniz.

Döner sandalye mekanizması ve diğer mekanizmaları nasıl değiştirebileceğiniz veya montajlayabileceğiniz bilgileri içeren ofis koltuğu mekanizması nasıl montajlanır? Adlı yazımızı lütfen inceleyin.

Uyarı! Yuvarlak cismin içindeki civatayı asla sökmeyin. Yaylanır(salıncak) özelliği aktifken ayaklarınızı yüksek bir yere yerleştirmeyin. Yerleştirirseniz ofis koltuğundan düşebilirsiniz, bu nedenle oluşabilecek olumsuz sonuçlardan tarafımız sorumlu değildir. Kullanıcı hatası olarak değerlendirilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Döner Sandalye Mekanizması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir